DZIECI

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

KIDS ACADEMY: Kursy języka angielskiego dla przedszkolaków

To świetna zabawa i nauka. Posiadamy bogate doświadczenie w nauczaniu najmłodszych. Ponadto, Oxford Academy pełni patronat językowy nad naszym autorskim przedszkolem Junior Academy.

Do Akademii zapraszamy już czterolatków. Nauka odbywa się na dwóch poziomach zaawansowania:

  • Kids Academy Starter
  • Kids Academy Kontynuacja

Możesz nam zaufać. Nauczyciele pracujący w Oxford Academy są doświadczonymi pedagogami, którzy specjalizują się w pracy z najmłodszymi.

Poziomy KIDS  to nauka przez zabawę, budowanie pozytywnego nastawienia do nauki języka angielskiego. Dzieci uczą się słówek ze swojego najbliższego otoczenia, grają w ciekawe gry,  śpiewają piosenki, uczą się angielskich rymowanek i wykonują różnorodne prace plastyczne. Poznają również zwyczaje i kulturę państw anglojęzycznych. Podczas zajęć dzieci są nagradzane naklejkami, pieczątkami i dyplomami. Zajęcia w Kids Academy odbywają się dwa razy w tygodniu (pon/śr lub wt/czw) i trwają 45 minut.

Nie prowadzimy testów wstępnych dla przedszkolaków   To Rodzic opowiada nam o przebiegu nauki języka  angielskiego swojego dziecka. Metodyk szkoły chętnie doradzi jeden z poziomów: STARTER (dla dzieci w  wieku przedszkolnym, które nigdy nie uczyły się języka angielskiego) lub KONTYNUACJA (dla dzieci, które opanowały już podstawy: kolory, liczenie i znają wiele nazw otaczających je przedmiotów). Metodyk szkoły na prośbę Rodzica porozmawia z dzieckiem i pomoże w podjęciu decyzji o wyborze grupy. Zachęcamy do przyniesienia przerabianych wcześniej podręczników.

U nas grupy zawsze do 8 osób!

Dzieci kochają Kids Academy!

 

Szanowni Dyrektorzy Przedszkoli,

Szkoła Języków Obcych Oxford Academy oferuje patronat językowy dla przedszkoli na terenie Olsztyna.  Aby zapoznać się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny. W ramach patronatu zapewniamy profesjonalną naukę języka angielskiego lub niemieckiego w Państwa placówce min. 2 razy w tygodniu, opiekę metodyka oraz możliwość posługiwania się naszym logotypem na warunkach opisanych w umowie patronackiej.  Przygotowujemy dzieci do występów i pokazów, opracowujemy informacje dla rodziców na temat postępów dzieci, zapewniamy pakiet motywacyjny dla dzieci (albumy i naklejki). Prowadzimy zajęcia m.in. w oparciu o materiały wydawnictwa Pearson. Skutecznie uczymy w miłej i niezwykle twórczej atmosferze. Zajęcia prowadzą nasi lektorzy- absolwenci filologii angielskiej z doświadczeniem w nauczaniu najmłodszych. Zapraszamy do kontaktu.

JUNIOR ACADEMY: kursy języka angielskiego dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej

W Junior Academy nauczamy na trzech poziomach:

  • Junior 1 dla uczniów klasy pierwszej
  • Junior 2 dla uczniów klas 2 i 3
  • Junior 3 dla uczniów klasy 2 i 3

W grupie Junior 1 dzieci zaczynają pisać po śladzie już w pierwszym semestrze, a w drugim potrafią już samodzielnie zapisywać wiele słów  w języku angielskim. W grupach Junior 2 i 3 nasi młodzi uczniowie poznają bogactwo słów i struktur gramatycznych. Nasi uczniowie szybko poprawiają swoje oceny w szkole, bardzo lubią język angielski i zdobywają nagrody w konkursach językowych. Nauka we wszystkich  grupach Junior wykracza poza program nauczania w szkole podstawowej w klasach 1-3.  Zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dzieci poznają też wiele gier, zabaw, piosenek i wierszyków w języku angielskim, a także uczą się  dialogów i biorą udział w angielskim teatrzyku. Nauczyciel używa języka angielskiego w komunikacji z dziećmi przez większą cześć lekcji. U nas trzeba się uczyć:-) Uczniowie odrabiają prace domowe i piszą raz w tygodniu krótkie testy sprawdzające (wejściówki) oraz także dłuższe sprawdziany po zakończeniu każdego działu. Wprowadzamy dzieci w świat nauki i obowiązków pamiętając o tym, że naszym zadaniem jest przede wszystkim zachęcić, a nie zrazić do nauki języka angielskiego. Zawsze wspieramy, motywujemy i inspirujemy  naszych młodych kursantów!

Dzieci, które otrzymały promocję do klasy 1 i 2 szkoły podstawowej nie piszą testu wstępnego.
O wyborze grupy decyduje metodyk szkoły na podstawie rozmowy z rodzicem. Metodyk szkoły na prośbę Rodzica rozmawia z dzieckiem i pomaga w podjęciu decyzji o wyborze grupy. Jeśli dziecko uczyło się języka angielskiego w  dodatkowym wymiarze godzin, warto przynieść na rozmowęz metodykiem dotychczas przerobione przez dziecko podręczniki. Dzieci, które otrzymały promocję do klasy 3 szkoły podstawowej piszą test tylko jeśli uczyły się wcześniej języka angielskiego w dodatkowym wymiarze godzin.

Zajęcia w Junior Academy odbywają się dwa razy w tygodniu (pon/śr lub wt/czw) i trwają 60 minut. Raz w miesiącu zapraszamy też na dodatkowe konsultacje z lektorem (dla chętnych).

U nas grupy zawsze do 8 osób!

Dzieci kochają Junior Academy!

TEEN ACADEMY: kursy języka angielskiego dla nastolatków 10-16 lat

Uczniów w wieku 10-16 lat zapraszamy do grup Teen Academy. Uczymy w maksymalnie 8 osobowych grupach zbliżonych wiekowo. Prowadząc kursy dla młodzieży, w zależności od wieku kursantów, przygotowujemy do sprawdzianu szóstoklasisty i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Nasi kursanci są też laureatami i finalistami olimpiad i licznych konkursów językowych.

Zapraszamy do odwiedzenia szkoły i poznania naszych kreatywnych i zawsze pomocnych lektorów. Dzięki nam polubisz język angielski. Poprawa ocen w szkole gwarantowana! Świetnie tłumaczymy gramatykę i uczymy wszystkich sprawności językowych:  czytania, pisania, słuchania i oczywiście mówienia. Pamiętamy, że komunikacja w języku angielskim jest najważniejszym elementem i celem nauki języka angielskiego.  U nas trzeba się uczyć:-) Uczniowie odrabiają prace domowe i piszą raz w tygodniu krótkie testy sprawdzające (wejściówki) oraz dłuższe sprawdziany po zakończeniu każdego działu. Wprowadzamy młodzież w świat nauki, egzaminów i obowiązków pamiętając o tym, że naszym zadaniem jest przede wszystkim zachęcić, a nie zrazić do nauki języka angielskiego. Zawsze wspieramy, motywujemy i inspirujemy  naszych kursantów!

Zachęcamy do odwiedzenia całej strony internetowej, kontaktu mailowego, telefonicznego i odwiedzin w naszym biurze. Doradzimy tam najlepsze rozwiązania. W Oxford Academy możesz liczyć na zaangażowanie i doświadczenie metodyka, który decyduje o przyjęciu uczniów do grup.

Młodzież  w wieku 17 plus zapraszamy do ADULT ACADEMY, czyli do grup dla osób dorosłych.

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI

NOWOŚĆ: kursy języka niemieckiego dla dzieci i młodszej młodzieży.

Zachęcamy naszych młodych kursantów do nauki języka niemieckiego jako drugiego języka obcego!

Zajęcia odbywają się tylko raz w tygodniu w piątki. W roku szkolnym 2020/21 planujemy utworzenie następujących grup:

  • Niemiecki od podstaw dla uczniów z klas 1-3 SP (60 minut)
  • Niemiecki od podstaw dla uczniów z klas 4-8 SP (60 minut)
  • Niemiecki kontynuacja dla uczniów z klas 1-3 SP (60 minut)
  • Niemiecki kontynuacja dla uczniów z klas 4-8 SP (60 minut)

Zapraszamy serdecznie!