MŁODZIEŻ

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MŁODZIEŻY

TEEN ACADEMY: kursy języka angielskiego dla nastolatków

Uczniów klas 4 – 8 szkoły podstawowej zapraszamy do grup Teen Academy. Uczymy w maksymalnie 8 osobowych grupach zbliżonych wiekowo. Zapraszamy do odwiedzenia szkoły i poznania naszych kreatywnych i zawsze pomocnych lektorów. Poprawa ocen w szkole gwarantowana! Prowadząc kursy dla młodzieży, w zależności od wieku kursantów, przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Nasi kursanci są też laureatami i finalistami olimpiad i licznych konkursów językowych.

W Oxford Academy uczymy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Świetnie tłumaczymy gramatykę i uczymy wszystkich sprawności językowych:  czytania, pisania, słuchania i oczywiście mówienia. Pamiętamy, że komunikacja w języku angielskim jest najważniejszym elementem i celem nauki języka angielskiego.  U nas trzeba się uczyć:-) Uczniowie odrabiają prace domowe i piszą raz w tygodniu krótkie testy sprawdzające (wejściówki) oraz dłuższe sprawdziany po zakończeniu każdego działu. Wprowadzamy młodzież w świat nauki, egzaminów i obowiązków pamiętając o tym, że naszym zadaniem jest przede wszystkim zachęcić, a nie zrazić do nauki języka angielskiego. Zawsze wspieramy, motywujemy i inspirujemy  naszych kursantów!

Zachęcamy do odwiedzenia całej strony internetowej, kontaktu mailowego, telefonicznego i odwiedzin w naszym biurze. Doradzimy tam najlepsze rozwiązania. W Oxford Academy możesz liczyć na zaangażowanie i doświadczenie metodyka, który decyduje o przyjęciu uczniów do grup.

Zajęcia kursowe (język angielski) co do zasady odbywają się dwa razy w tygodniu. We wszystkich grupach Teen 2×60 min do wyboru pon/śr lub wt/czw. Możliwe są też inne rozwiązania czasowe (małe grupy i zajęcia indywidualne).

Schemat poziomów zgodny ze skalą biegłości językowej Rady Europy:

  • Teen Beginner A1
  • Teen Elementary A1+
  • Teen Pre-intermediate A2+
  • Teen Pre-Intermediate B1
  • Teen Intermediate B1+
  • Teen Upper-Intermediate B2
  • B2 First
  • C1 Advanced
  • C2 Proficiency

Młodzież  w wieku 17 plus zapraszamy do ADULT ACADEMY, czyli do grup dla osób dorosłych.

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA MŁODZIEŻY

Oferujemy lekcje języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w formie zajęć indywidualnych/w parach/w grupach tworzonych „na życzenie”.

Zapraszamy do naszego sekretariatu, gdzie zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania:-)

Szanowni Kursanci,

Zachęcamy Was do przystąpienia do egzaminu B2 First (potocznie First) na poziomie B2 według Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Nowy kurs przygotowujący rusza zawsze w październiku i trwa cztery semestry (dwa lata) i obejmuje 60 godzin lekcyjnych na rok. Zapisy przyjmujemy co roku, już od czerwca 2015 r. 

Egzamin Cambridge English First Certificate in English jest jedynym z najbardziej rozpoznawalnych i uznawanych egzaminów na świecie. Kurs polecamy wszystkim, którzy chcą uzupełnić swoje kwalifikacje i uatrakcyjnić CV. Jednocześnie informujemy, że pozytywnie zdany egzamin FCE zwalnia z lektoratu na studiach, pomaga w dostaniu się na uczelnie z wykładowym językiem angielskim, poświadcza znajomość języka angielskiego w służbie cywilnej a także, zgodnie z nowelizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego,  daje uprawnienia do nauczania języka angielskiego w przedszkolach.

Zapewniamy:

– grupy maksymalnie 8 osobowe

– podręczniki i materiały dodatkowe np. Past Papers (egzaminy z ubiegłych lat) w cenie kursu

– kadra lektorów z doświadczeniem w przygotowywaniu do egzaminów British Council

– placement test, który pomoże w podjęciu decyzji o zapisaniu się na kurs

– częste egzaminy próbne/mock exams podczas trwania kursu

– rejestrację na egzamin (opcjonalnie)

– rabaty w opłacie za egzamin

 

Już dziś zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego!

Prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminu C1 Advanced (potocznie Advanced) na poziomie C1.

Jak zawsze serdecznie zapraszamy do naszego sekretariatu.