Jak uczymy?

Wierzymy, że nauka w małych grupach jest gwarancją najlepszych efektów. U nas grupy są zawsze max. 8 osobowe. W wielu konkurencyjnych szkołach grupy liczą nawet 15 osób. W tak licznej grupie nie masz szansy w pełni skorzystać z kursu, a uwaga lektora dzieli się pomiędzy wszystkich słuchaczy. Zajęcia kursowe języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu:
w pon/śr lub wt/czw.

Prowadzimy także zajęcia z języka niemieckiego w ustalonym z kursantem terminie.

My podchodzimy do naszych słuchaczy indywidualnie. W zależności od Twojego celu:

• pogłębienie znajomości języka angielskiego/niemieckiego
  • zdanie egzaminu ósmoklasisty lub maturalnego
  • poprawa stopni w szkole
  • posługiwanie się językiem obcym w pracy
  • komunikacja podczas wakacji

trafnie dobierzemy dla Ciebie kurs i regularnie będziemy wspierać Cię w procesie uczenia się.

Co nas wyróżnia:

• nie jesteśmy szkołą masową – u nas nigdy nie będziesz jednym z 15 w grupie
  • komunikacja w języku obcym jest dla nas priorytetem! Nauczymy Cię mówić i myśleć w wybranym języku, nie zaniedbując gramatyki i pisowni
  • zatrudniamy jedynie doświadczonych lektorów z dyplomem filologii i native speakers
  • każda nasza sala jest klimatyzowana i wyposażona w tablicę interaktywną
  • zainteresujemy Cię językiem i kulturą obszarów anglojęzycznych
  • podczas zajęć wykorzystujemy materiały autentyczne

… a wszystko to na najwyższym poziomie, nowocześnie, w komfortowych warunkach
i przyjaznej atmosferze. Przynajmniej raz w tygodniu nasi słuchacze piszą krótkie wejściówki z poznanego słownictwa i materiału gramatycznego. Każdy semestr nauki w Oxford Academy kończy się egzaminem z przerobionego materiału. Dodatkowo, kursantom przysługuje 12 godzin lekcyjnych konsultacji w roku szkolnym w cenie kursu. Podczas tych godzin kursanci mogą spotkać się z lektorem i omówić raz jeszcze niezrozumiałe zagadnienia, utrwalić materiał, nadrobić zaległości po chorobie lub zaplanować dodatkowe lekcje konwersacyjne.

Nad procesem nauczania pieczę sprawują dyrektor ds. nauczania mgr filologii angielskiej Joanna Guga-Wyrzykowska oraz metodyk mgr filologii angielskiej Iga Celińska. Nauczycieli w ich rozwoju wspiera mgr filologii angielskiej Irmina Sztymelska. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły, gdzie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości. Chętnie udzielimy też informacji mailowo lub telefonicznie.