Lektorzy

Jesteśmy dumni z naszej kadry!

Nasi Lektorzy są absolwentami filologii angielskiej i germańskiej, nauczycielami z pasją i darem przekazywania wiedzy posiadającymi minimum kilkuletni staż w zawodzie.

Irmina Sztymelska

Iga Celińska

Jakub Rafiński

Monika Nowicka

Monika Rozmierska

Ariel Kowalikowski

Magdalena Ratajczak

Natalia Zarębska

Aleksandra Zawistowska

Natalia Sadowska

Aleksandra Grabowska

Kaja Szumowska

Krzysztof Reszko

Agata Wojnicka

Dawid Rogowski

Do kursów przygotowujących do egzaminów gimnazjalnych/maturalnych zatrudniamy jedynie nauczycieli uczących w szkołach państwowych, egzaminatorów i weryfikatorów, którzy doskonale znają specyfikę każdego z egzaminów.

Kursy dla młodzieży i dorosłych prowadzone są przez kompetentnych i kreatywnych Lektorów, w przypadku kursów branżowych przez specjalistów z danej dziedziny. Wszyscy nasi Lektorzy ukończyli studia na kierunku filologia angielska (nauczyciele języka angielskiego)  i filologia germańska (nauczyciele j. niemieckiego).  Nasi Lektorzy są również egzaminatorami TOEIC (15 lektorów).